O firmě Essens

Firma Essens je stále rozvíjející se společnost, která vznikla v České republice na podzim roku 2011, ale nyní je už v mnoha zemí světa.  Firma začala nejdříve s parfémy a až později rozšířila svojí kolekci o výživové produkty a kosmetiku. Sortiment se pořád rozšiřuje a vždy se těšíme na novinky.

Ptáte se proč jsou parfémy tak levné?

Parfémy Essens urazí jen malinkou cestu od výroby ke koncovému zákazníkovi. Mezi článkem je pouze distributor, který dělá i reklamu firmě a tak mohou být
parfémy tak levné. Díky flakonů, které jsou stejné a vyrábí se ve velkém množství se jejich cena snížila. Flakony jsou moc pěkné,  jsou baleny do kvalitních flakonů z italských sklářských dílen s dlouholetou tradicí.

Nesmíme zapomínat na kvalitu vonných esencí parfémů Essens!

Málo kdy se v běžných parfumériích setkáte s parfémy, které obsahují 20% vonné esence, jako právě parfémy Essens. Většina parfémů má 8 – 15% vonných esencí. Díky parfemace Váš parfém vydrží vonět déle a vy tak ušetříte. Nemusíte na sebe lít tuny ml parfémů.

Firma Essens se inspiruje světovými vůněmi, jako je např: Dolce Gabana, Armani, Dior, Paco Rabenne, Chanel a jiné. Vonné esence se nedají patentovat a tak u každé vůně jsou čísla parfémů. Firma Essens neumožňuje veřejně zveřejňovat inspirace vůní, schovává je pod čísly. Proto pokud máte zájem, napište nám o inspiraci vůní  Essens a třeba najdete tu Vaší oblíbenou. Parfémy Essens jsou jak v dámské tak i v pánské kolekci. Skoro ke každému parfému je možné si zakoupit kosmetiku jako například: sprchový gel, tělový balzám a Body Mist.  Více o parfémech Essens.
 
Firma Essens jak už jsem se zmínila je stále rostoucí se společnost, proto neváhejte a staňte se členem Essens a propagujte dál jejich produkty a nebo si objednejte parfém a třeba ho darujte a potěšte své okolí nádhernými vůněmi.